خانه

چطور یک پذیرایی عصرانه به یادماندنی داشته باشیم؟

Memorable-evening.jpg

یک دورهمی دوستانه عصرگاهی را فنجانی چای داغ دل‌چسب‌تر می‌کند. سرویس چای‌خوری از آن دسته ظروفی است که برای خریدنش خوب است کمی ذوق و سلیقه بیشتری خرج کنیم؛ با یک فنجان زیبا حس خوب خوردن چای داغ را دو برابر می‌کنیم. سرویس چای‌خوری مدل‌های متنوعی دارد. در این مطلب «نیکوپی» برایتان چند مدل سرویس چای‌خوری زیبا معرفی کرده است که دیدنشان کمک می‌کند انتخاب بهتری داشته باشید.

چشم‌نوازی کلاسیک

Memorable-evening-1

اگر یادتان باشد در مطلب «پنج مدل سرویس غذاخوری معروف را بشناسید» برایتان از بشقاب‌های دور طلایی گفتیم که خاطره خوشی از گذشته است. فنجان‌های چینی سفید دور طلایی، کلاسیک و ماندگار است. طرحی که هرگز قدیمی نمی‌شود و اصیل و لوکس به نظر خواهد آمد. چینی «زرین» یکی از برندهای ایرانی است که چنین طرحی دارد و می‌توانید اینترنتی آن را بخرید.

گرم و دوست‌داشتنی

Memorable-evening-2

استکان‌های جذاب و خاطره‌انگیز کمر باریک با نعلبکی و سینی چوبی ترکیب‌شده و یک سرویس چای‌خوری دوست‌داشتنی ساخته است. گرما و صمیمیت چوب حسی دل‌نشین به این ست داده است که حتماً دوستش خواهید داشت. سرویس چای‌خوری «بامبوم» ساخت ترکیه و مناسب برای شش نفر است.

همراه همیشگی

Memorable-evening-3

این ست سفیدرنگ فنجان نعلبکی و قوری سفیدرنگ را می‌توانید روی کابینت کنار گاز یا در کنار دستگاه چای‌سازتان بگذارید. «سیلویا» یک سرویس چای‌خوری کاملاً کاربردی و در دسترس است که علاوه بر استفاده به‌عنوان چای‌خوری می‌تواند یک عنصر تزیینی در آشپزخانه‌تان باشد. طراحی ساده و سفیدی یکدستش این خوبی را دارد که به‌راحتی با دیگر اجزای آشپزخانه‌تان خود را هماهنگ می‌کند.

لوکس و اصیل

Memorable-evening-4

اگر از دیدن وسایل و خانه‌های دکور شده به سبک عصر ویکتوریایی به وجد می‌آیید، حتماً این مدل سرویس‌های چای‌خوری با نقش و نگارهای آبی پررنگ را دوست خواهید داشت. طرح‌هایی اصیل که بر زمینه سفیدرنگ خودنمایی می‌کنند و لوکس و شکیل به نظر می‌آیند.

مینیمال و مدرن

Memorable-evening-5

فنجان‌های چای‌خوری با این رنگ‌های شاد و جیغ را می‌توانید با رنگ وسایل پذیرایی‌تان ست کنید و از این هماهنگی لذت ببرید. این مدل سرویس‌ها معمولاً گران‌قیمت نیستند و انتخابی مقرون‌به‌صرفه و مناسب محسوب می‌شوند. مدل ایرانی این سرویس را چینی «زرین» تولید کرده است.

لطافتی ماندگار

Memorable-evening-6

فنجان‌هایی با شکوفه‌های ریز همیشه شیک و زیبا هستند. سال‌ها در دستان مهمانانتان می‌درخشند و از دیدنشان لذت خواهید برد. این مدل سرویس چای‌خوری معمولاً زمینه‌ای روشن دارد. مدل‌های کلاسیک‌ترش که گل‌های سرخ ریز دارند، چشم‌نواز و دلنشینند و یک پذیرایی شیک و دل‌انگیز را برایتان به ارمغان می‌آورند.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط