مناسبت ها

چند پیشنهاد کادویی هیجان انگیز برای کودکان

Gifts-For-Kids.jpg

وسط یک هفته پرمشغله کاری به جشن تولد یک کودک دبستانی دعوت‌شده‌اید؛ می‌خواهید شب که به خانه می‌روید کودکتان را با یک هدیه خوب خوشحال کنید؛ یا حتی خودتان به کشیدن نقاشی یا کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگ‌سالان علاقه‌مندید. همه این‌ها یعنی به ابزارهای رنگ‌آمیزی نیاز دارید. امکان خرید اینترنتی مهم است؛ خصوصاً این روزها که همه ما پرکار و دغدغه‌مندیم. «نیکوپی» در این مطلب برایتان چند پیشنهاد خرید اینترنتی هیجان‌انگیز دارد که حتماً نظرتان را جلب خواهد کرد.

همنشینی لطیف آب و رنگ

Gifts-For-Kids-1

در نگاه اول ساده است. کمی آب و رنگ و نقش قلم‌مو بر کاغذ؛ اما درواقع یک نقاشی تکنیکی با آبرنگ کشیدن خیلی هم کار راحتی نیست. کار با آبرنگ لذت‌بخش و پر از احساس آرامش است. اگر می‌خواهید مقرون‌به‌صرفه‌تر خرید کنید، آبرنگ‌های شش رنگ که رنگ‌های اصلی هستند انتخاب بهتری است؛ اما اگر به‌دنبال گزینه‌های کامل‌تر هستید، 24 رنگ و بالاتر هم در بازار وجود دارد. مدل‌های رنگ اصلی این خوبی را دارد که خلاقیت کودک را هم تقویت خواهد کرد و با هر رنگ جدیدی که می‌سازد حس یک کشف تازه خواهد داشت.

درخشان و زنده

Gifts-For-Kids-2

پاستل‌های روغنی برق زیبایی دارند که پر از حس زندگی است. کار کردن با آن‌ها به‌خاطر بافت نرمشان راحت است و نقشی مخملی و عمیق بر صفحه می‌نشانند. پاستل گچی بافت سفت‌تری دارد و به براقی مدل روغنی آن نیست. این مدل پاستل برای کارهای مات مناسب‌تر است. کار کردن با پاستل حسابی کودکتان و حتی خودتان را سر ذوق خواهد آورد. اگر پاستل را برای مصرف حرفه‌ای می‌خواهید، با کمتر از 50 هزار تومان می‌توانید یک پاستل خوب و کاملاً مناسب داشته باشید.

یک مجموعه کامل

Gifts-For-Kids-3

اگر کودکتان از دیدن گربه دوست‌داشتنی «هلوکیتی» خوشحال می‌شود، این یکی هدیه رویایی‌ای برایش خواهد بود. یک ست کامل نقاشی که شامل یک دفتر نقاشی کوچک، چهار مداد شمعی، شش ماژیک، پنج آبرنگ، یک پاک‌کن و یک تراش است. خوبی بسته رنگ‌آمیزی هلوکیتی این است که به‌راحتی قابل‌حمل است و کودک همه‌جا می‌تواند سرگرمی مفیدش را با خود ببرد.

یک هدیه رنگین‌کمانی

Gifts-For-Kids-4

شاید باورتان نشود اما برند معروف فابرکستل مدادرنگی 120 رنگی دارد که به قیمت یک‌میلیون و 500 هزار تومان در ایران به فروش می‌رسد. البته قطعاً این مدل مدادرنگی حرفه‌ای‌تر از آن است که به کار مصرف‌کننده معمولی بیاید. مدادرنگی در فروش اینترنتی تنوع بی‌نظیری دارد و دستتان برای انتخاب به‌قدر کافی باز است. اینکه بدانید مداد رنگی نرم و خوش‌دست است و مغزی باکیفیتی دارد، برای یک انتخاب خوب کافی است. اگر خودتان هم عاشق کار با مدادرنگی هستید خبر خوب اینکه این روزها کتاب‌های نقاشی بزرگ‌سالان هم باب شده و می‌توانید با خریدن یک بسته مداد رنگی و یک کتاب رنگ‌آمیزی به رویاهای خوش کودکی خود برگردید.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط