خانه

چند پیشنهاد که منزل شما را لطیف و شاعرانه می‌کند

Candle-Models.jpg

شمع علاوه بر حس شاعرانه قشنگش نور چشم‌نوازی در شب دارد. عاشقانه‌ای لطیف که اگر هراز چند گاهی جای نور لامپ را بگیرند، خانه‌تان را پر از انرژی و حس‌های خوب خواهد کرد. خریدن شمعدان کار سختی نیست اگر بدانید چه سبکی از آن برای منزلتان مناسب‌تر است. در این مطلب «نیکوپی» برایتان چند مدل شمعدان زیبا معرفی کرده که حتماً از دیدنشان لذت خواهید برد.

هارمونی زیبای شیشه و نور

Candle-Models-1

هنر فوق‌العاده ویترای خودش به‌تنهایی دنیایی از نقش و رنگ‌های زیباست. یک شمع وارمری کافی است تا این جاشمعی شیشه‌ای هر چه بیشتر زیبایی‌اش را به رخ بکشد. تنوع رنگ‌های ویترای این خوبی را دارد که انعکاس نور شمع را زیباتر جلوه می‌دهد.

خاص باشید

Candle-Models-2

یک چیدمان مدرن و منحصربه‌فرد را می‌پسندید و در منزلتان المان‌های مدرن و صنعتی را استفاده کرده‌اید؟ اگر چنین سلیقه‌ای دارید این یکی حتماً غافلگیرتان خواهد کرد. تلفیق عجیب سنت و مدرنیته در این شمعدان منحصربه‌فرد است. یک عنصر تماماً سنتی مثل شمع که ترکیبش با لوله واقعانه خلاقانه است. گالری «آنامد» این شمعدان خاص را با قیمت حدود 100 هزار تومان می‌فروشد.

 روشنایی دل‌نشین

Candle-Models-3

شمعدان‌های دیواری ایده جالب دیگری هستند که ترکیبشان با عناصر ایرانی و رنگ بی‌نظیر آبی فیروزه‌ای دل‌نشین ازکاردرآمده است. ترکیب نور زرد شمع با سرامیک فیروزه‌ای یکی از زیباترین ترکیب رنگ‌های دکوراسیون را خلق می‌کند که از حس آرامش سرشارتان خواهد کرد.

هنری ماندگار

Candle-Models-4

اگر مثل من دل‌بسته اشیایی که دوستشان دارید می‌شوید و عاشق این هستید که هرروز نگاهشان کنید، این مدل شمعدان‌ها سال‌ها جلوی چشمتان دلبری خواهند کرد. نقش‌های دستی فوق‌العاده هنرمندان اصفهانی بر دل نقره و مس که هر چه کهنه‌تر می‌شوند زیباترند. شمعدان‌های قلم‌زنی شاید قیمت بالایی داشته باشند اما به‌تنهایی یک اثر هنری هستند و قطعاً خریدشان یک انتخاب همیشگی و ماندگار است.

گرم و مهربان مثل چوب

Candle-Models-5

جاشمعی‌های خراطی‌شده چوبی برای شما که دکوری گرم و کلاسیک را می‌پسندید بهترین انتخاب است. چوب گردو مرغوب‌ترین نوع چوب برای خراطی است که دوام خوبی هم دارد. مدل‌های مختلفی دارد و اگر در سه سایز مختلف باشد، جلوه قشنگ‌تری خواهد داشت.

یک انتخاب به‌روز

Candle-Models-6

ظروف برنجی که این روزها هم حسابی مد شده، استحکام خوبی دارند. رنگشان در طی زمان تغییر نمی‌کند و اگر در نگهداری وسایلتان آدم بادقت و باسلیقه‌ای محسوب می‌شوید، حتماً یک وسیله دکوری همیشگی در خانه‌تان خواهند بود. قیمت شمعدان‌های برنجی معمولاً بیشتر از صد هزار تومان است.

طرح و نقش‌های دوست‌داشتنی

Candle-Models-7

اگر ستونی در فضای خانه‌تان دارید که برای دکور کردنش دنبال یک ایده قشنگ هستید، این مدل شمعدان یک انتخاب عالی است. هم ستون منزلتان را دکور می‌کند و هم نور یک شمع در شب چشمتان را خواهد نواخت.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط