سایر مطالب

چهار هدیه زیبا و کاربردی برای نوزادان

gifts-for-babies.jpg

یکی از خریدهای دوست‌داشتنی و دل‌نشین، خرید هدیه برای نوزاد تازه آمده است. اتفاقی که همه ما حتماً یکی، دو بار تجربه‌اش خواهیم کرد. این روزها قبل از آمدن نوزاد معمولاً همه‌چیز برای به دنیا آمدنش فراهم می‌شود؛ بنابراین شاید خریدن لباس انتخاب خوبی نباشد. در این مطلب «نیکوپی» به شما چند مدل هدیه جذاب برای نوزاد معرفی خواهد کرد. هدیه‌هایی غافلگیرکننده و کاربردی که می‌توانید اینترنتی آن‌ها را در منزلتان تحویل بگیرید.

رؤیایی آرام

gifts-for-babies-1

یکی از قشنگ‌ترین وسایلی که می‌شود برای یک نوزاد خرید، آویز تخت است. عروسک‌های کوچک دوست‌داشتنی که می‌چرخند و با پخش موزیکی آرام به خوابیدن بهتر نوزاد کمک خواهند کرد. آویز تخت مدل‌های متنوعی دارد و با توجه به قابلیت‌هایش قیمت آن متفاوت است. اینکه چند مدل موزیک پخش کند یا قابلیت تبدیل به چراغ‌خواب را داشته باشد، قیمت آن را تعیین می‌کند. اما نیازی هم نیست برای یک آویز تخت با آپشن‌های بالا حدود 200 هزار تومان هزینه کنید. با زیر 100 هزار تومان هم می‌شود یک آویز تخت زیبا خرید که یک مدل آهنگ پخش می‌کند و قابلیت چرخش دارد.

کاربردی و دوست‌داشتنی

gifts-for-babies-2

حمام کردن کودک در عین حس خوب و دل‌نشینی که دارد کار مشکلی است. اینکه وقت شستن کودک سرش به اسباب‌بازی‌هایش گرم شود کار والدین آسان‌تر خواهد بود. برند Boon یک سبد حمام کودک طراحی و ساخته است که می‌توانید در حمام با قطعاتی که در جعبه‌اش وجود دارد نصبش کنید. اسباب‌بازی‌های حمام کودک در آن قرار می‌گیرد و جای گذاشتن شامپوهایش هم بالای آن تعبیه‌شده است. شکلش هم دوست‌داشتنی‌ترش کرده و هدیه مناسبی به نظر می‌رسد.

هوای تازه

gifts-for-babies-3

آلودگی و خشکی هوای زمستان برای نوزادان مضر است. یک دستگاه بخور آب سرد هدیه‌ای مناسب و کاملاً کاربردی است. هوای اتاق را پاکیزه و مرطوب می‌کند و ویروس‌های محیط را از بین می‌برد؛ این‌همه چیزی است که نوزادان برای یک خواب عمیق و آرام به آن نیاز دارند. دستگاه بخور آب سرد خطر سوختگی برای کودکان ندارد و نکته مهم اینکه مصرف برق پایینی دارد و یک انتخاب مقرون‌به‌صرفه است.

متنوع و جذاب

gifts-for-babies-4

استیکرها راهی آسان و تقریباً ارزان برای تغییر و جلوه دادن به دیوار هستند. استیکر اتاق کودک هدیه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز برای والدینی است که می‌خواهند اتاق کودک خود را تزیین کنند. خوبی استیکر این است که مدل‌های مختلف و متنوع مثل شخصیت‌های کارتونی و حتی اشکال هندسی رنگارنگ را شامل می‌شود و برای هر نوع سلیقه‌ای یک استیکر حتماً پیدا می‌شود. چسباندن آن‌ها ساده است و درعین‌حال تغییرات خوبی ایجاد خواهند کرد. خبر خوب اینکه حتی استیکرها هم فروش اینترنتی دارند. با خواندن مشخصات کامل استیکرها و در نظر گرفتن فضای اتاق نوزاد می‌توانید یک هدیه جالب‌توجه بخرید.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط