بانوان

هشت ایده فوق العاده برای داشتن ناخن‌هایی جذاب و دل‌فریب

Nail-Manicure.jpg

آراستگی و اهمیت دادن به‌ظاهر به اکثر ما حس خوب تازگی می‌دهد. شیک‌پوشی می‌تواند پوشیدن یک لباس مرتب و اتوکشیده باشد که هارمونی رنگ‌هایش به‌خوبی رعایت شده، می‌تواند رعایت نکات ظریفی چون ست کردن رنگ لاک ناخن با لباس‌هایمان باشد. سوهان کشیدن و لاک زدن ناخن‌ها را اغلب خانم‌ها دوست دارند. از طرفی اهمیت دادن به شکل ناخن‌ها و شکیل بودن آن‌ها نشانی از سلیقه خوب شماست. در این مطلب «نیکوپی» به شما هشت مدل رنگ و طرح ناخن معرفی خواهد کرد که می‌توانید در زمستان سرد و دل‌چسب امسال از آن‌ها ایده بگیرید.

مانیکور یلدایی

Nail-Manicure-1

نقش بانمک هندوانه روی ناخن‌هایتان در مراسم شب یلدا هیجان‌انگیز و تازه به نظر خواهد آمد. این هندوانه‌های دوست‌داشتنی که نمادی از شب قشنگ یلدا هستند را خودتان هم به‌سادگی می‌توانید روی ناخنتان طراحی کنید. کافی است یک لاک مشکی سوزنی‌مانند که برای طراحی روی ناخن استفاده می‌شود و در اغلب لوازم‌آرایشی فروشی‌ها پیدا می‌شود بخرید. امتحانش کنید ایده جالب‌توجهی خواهد شد.

ناخن‌های زمستانی

Nail-Manicure-2

این‌یکی ایده فوق‌العاده‌ای است که بهتر است به یک ناخن کار ماهر سپرده شود. این گل یخ‌های خواستنی در زمستان حسابی دلتان را می‌برند. طرح دانه‌های برف می‌تواند به شکل برچسب باشد یا اینکه با یک لاک سوزنی روی ناخنتان کشیده شوند.

 از دیروز تا همیشه

Nail-Manicure-3

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که فکر می‌کنند؛ لاک قرمز از مد افتاده و قدیمی است بهتر است بدانید کاملاً اشتباه می‌کنید. ناخن قرمز کلاسیک و همیشه زیباست. یک نماد زیبای زنانه که دل‌فریب و حسابی جذاب است. خوبی لاک قرمز این است که معمولاً با هر رنگ پوستی زیبا خواهد بود.

یک پیشنهاد داغ

Nail-Manicure-4

با انتخاب این رنگ سبز گرم و زیبا به‌روز و مطابق مد خواهید بود. سبز چمنی مدت زیادی نیست که به‌عنوان رنگ سال 2017 انتخاب‌شده، کافی است با رنگ شال یا پیراهنتان آن را ست کنید و از دل‌نشینی منحصربه‌فردش لذت ببرید.

یک لطافت زنانه

Nail-Manicure-5

لطیف، ملایم و باوقارند و درعین‌حال ناخن‌هایتان را مرتب و شیک جلوه خواهند داد. بژ، کالباسی و نباتی روشن این قابلیت را دارند که کمتر در معرض توجه قرار گیرند و برای مراسم رسمی و محیط کار انتخاب خوبی به نظر خواهند آمد.

هارمونی چشم‌نواز

Nail-Manicure-6

نقره‌ای براق یا حتی مات اگر بند ساعت مچی‌تان استیل است، یک ترکیب زیبا و هوشمندانه خواهد ساخت. چشم‌نواز و شیک به نظر خواهد آمد و حسابی به دلتان خواهد نشست.

تا انتهای تیرگی

Nail-Manicure-7

ناخن‌های مشکی ایده منحصربه‌فردی است که گاهی وقت‌ها باید دلتان را به دریا بزنید و امتحانش کنید. رنگ مشکی روی ناخن کوتاه هم خوب خواهد شد.

شیک و خوش‌استایل

Nail-Manicure-8

فرنچ کردن ناخن هم از آن ایده‌های زیباست که می‌توانید همیشه رویش حساب کنید. فرنچ جلوه و برق شیکی دارد که حتماً دوستش خواهید داشت. اگر مهارت دارید خودتان با یک لاک سفید و برق ناخن می‌توانید این کار را انجام دهید. اگرنه یک ناخن کار ساده هم از پس فرنچ کردن ناخن‌هایتان برخواهدآمد.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط