خانه

هفت پیشنهاد منحصر به فرد که منزلتان را زیباتر می‌کند

mirror-for-home.jpg

وقت خوب خریدن وسایل خانه نو، یکی از چیزهایی که حتما می‌خریم آینه است.  چه خوب است  با اشتیاق و توجه بیشتری وسایل زندگی‌مان را انتخاب کنیم تا هر بار از حس ناب دیدنشان لذت ببریم. در این مطلب  چند مدل آینه زیبا را  به شما معرفی کرده‌ایم تا با مدل‌های مختلف این وسیله کاربردی در خانه آشنا شوید و بتوانید سبک محبوب خود را پیدا کنید.

به زیبایی یک رؤیا

mirror-for-home-1

نقوش قلم‌زنی دستی بر دل نقره دیدنی است. هنر ارزشمند قلم‌زنی اصفهان آینه‌ای را برایتان ساخته که از دیدنش سیر نمی‌شوید. مهم‌تر اینکه هرچقدر در خانه‌تان بماند در معرض هوا رو به تیرگی می‌رود و اصالت و زیبایی‌اش دوچندان خواهد شد. اما اگر سلیقه آنتیک پسندی نداشته باشید هم با یک پرداخت ساده به دست اهل‌فن این کار، یک  آینه نو و براق مثل روز اول خواهید داشت. قیمت یک آینه نقره به همراه شمعدانش حتما بالای یک‌میلیون تومان است. هزینه‌ای که به ماندگاری این اثر هنری می‌ارزد. اما اگر می‌خواهید کمتر هزینه کنید همین طرح و مدل‌ها از جنس برنج یا مس با روکش نقره هم ساخته می‌شوند که قیمتی کمتر از یک‌میلیون تومان دارند.

یک آرامش فیروزه‌ای

mirror-for-home-2

تکه‌های آرام و زیبای فیروزه بر دل مس با قلم‌زنی‌های دست استادان اصفهانی به یک اثر هنری ماندنی تبدیل شده است. اثر هنری ماندگاری که یادگاری دل‌نشینی برای نسل‌های آینده‌تان خواهد بود. قیمت این مدل آینه بالای یک‌میلیون و 500 هزار تومان است.

مهربان مثل طبیعت

mirror-for-home-3

با تکه سفال‌های خوش‌رنگی که حتما بر دلتان خواهد نشست، گالری «ماه رشک»  یک آینه خوش رنگ و لعاب ساخته است. در فروش اینترنتی قیمت این آینه حدود 110 هزار تومان است.

ظرافتی رنگین

mirror-for-home-4

تکه‌های شکسته کاشی‌های رنگی که آثار هنری‌اش را در زیرگذرهای شهرتان حتما دیده‌اید، این بار کنار هم جمع شده‌اند و تشکیل یک آینه داده‌اند. این سبک آینه‌ها که با هنر موزاییک‌سازی ساخته می‌شوند، دوست‌داشتنی،  چشم‌نواز و دلنشینند. قیمت این مدل آینه در حدود 100 هزار تومان است.

تنوع نقش و رنگ

mirror-for-home-5

طرح‌های مختلفش  به همه رنگ‌ها در می‌آید و پتینه‌کاری‌اش فوق‌العاده خواهد شد. آینه‌های رزین یا همان پلی‌استر در ایران با قیمت مناسب زیر 100 هزار تومان در دسترس هستند. اگر از طرفداران برند آیکیا باشید هم  آیکیا مدل Ung Drill جنسش زرین است و با قیمت حدود 200 هزار تومان فروش اینترنتی خوبی دارد.

نظمی چشم‌نواز

mirror-for-home-6

خطوط منظم و یکدست گره چینی بر چوب که چهار تکه سفال آبی جلوه‌ای دوچندان به آن بخشیده است. هارمونی زیبای قهوه‌ای چوب و آبی سفال حسابی چشم‌نواز شده است. «گالری اسعدی» این آینه را ساخته است. همه این‌ها را که به قیمت حدود 80 هزارتومانی‌اش اضافه کنید یک انتخاب عالی و مقرون‌به‌صرفه خواهید داشت.

کلاسیک و ماندگار

mirror-for-home-7

با رگه های برجسته زیبایش ساخته شده تا سالها در خانهتان بدرخشد. این سبک منبت‌های چوبی همیشه زیبا و اصیل هستند. آینه چوبی در چیدمان کلاسیک روی میز کنسولتان به عنصری کانونی و دلنشین تبدیل خواهند شد. قیمت این مدل آینه اگر منبت دستی باشد، در حدود 500 هزار تومان است.

1 دیدگاه

  1. Avatar احسان

    از مطالب تون لذت بردم پیشنهادات جالبی داشتید. ممنونم

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط