بانوان

هفت مدل گردنبند زنانه زیبا و فوق العاده را بشناسیم

Womens-Necklace.jpg

چه هدیه‌ای برای زنان زیباتر و دل‌فریب‌تر از یک گردنبند زیباست؟ تقریباً همه زنان از اینکه در بسته کادوپیچ شده‌شان یک گردنبند منتظرشان باشد، خوشحال خواهند شد. مهم نیست گردنبندتان طلا، نقره یا از جنس دیگری است، مهم این است که آن‌قدر هوشمندانه و باسلیقه انتخاب کنید که زیبایی‌اش بر قیمتش پیروز شود. اگر قصد هدیه دادن یا خریدن گردنبند دارید، با نیکوپی همراه شوید تا چند مدل چشم‌نواز و فوق‌العاده آن را بشناسید. تمام این مدل‌ها فروش اینترنتی دارند و مهم‌تر اینکه همگی از سه جنس استیل، نقره و طلا ساخته‌شده‌اند؛ بنابراین دستتان برای انتخاب باز است. این مدل‌ها را می‌توانید بسته به هزینه‌ای که در نظر گرفته‌اید از جنس طلا، نقره یا استیل بخرید.

صلح و آشتی همیشگی

Womens-Necklace-1

برگ قشنگ زیتون سرشار از معانی زیباست. نمادی از دوستی، صلح و مهربانی که می‌توانید به گردن بیاویزید. طرحی شیک و باوقار است که در گردنتان خوش خواهد درخشید. در ایران هم طرحی محبوب است و به‌آسانی در دسترس خواهد بود.

زیبا و پیچ‌درپیچ مثل زندگی

Womens-Necklace-1

فکرش را بکنید «درخت زندگی» فوق‌العاده «گوستاو کلیمت» را می‌توانید به گردنتان بیاویزید. درخت زندگی که یک مفهوم عرفانی هم هست، پیچیدگی شاخه‌هایش نمادی از سختی‌ها و پیچیدگی‌های زندگی است. گوستاو کلیمت نقاش معروف اتریشی، اثری معروف و دیدنی به همین نام دارد که سال‌هاست چشم همه دنیا را خیره کرده است. حالا درخت زندگی گردنبندی زیبا و خاص شده تا به گردنتان بیاویزید و با هر بار دیدنش پر از حس‌های خوب و ناب شوید.

پاکیزه مثل برف

Womens-Necklace-3

دانه‌های دوست‌داشتنی و حیرت‌انگیز برف آن‌قدر زیبا هستند که در گردنتان بدرخشند. گل یخ یا همان دانه برف، گردنبند خواستنی و قشنگی شده که همیشه به گردنتان باشد و از دیدنش سیر نشوید. این مدل می‌تواند ساده یا همراه نگین باشد.

ظرافتی دل‌فریب

Womens-Necklace-4

یک مروارید کوچک با زنجیری ظریف، یک ترکیب کلاسیک و شیک خواهد ساخت. گردنبندی که از دیروز تا همیشه زیبا خواهد بود. حتی اگر طلا هم باشد زیاد گران‌قیمت نیست و انتخاب خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای است که ظرافتش چشمتان را حتماً می‌نوازد.

به مهربانی آفتاب‌گردان

Womens-Necklace-5

همان‌قدر که گل آفتابگردان مهربان، سخاوتمند و دوست‌داشتنی است، این مدل گردنبند هم به دلتان خواهد نشست. طرحی که به‌تازگی در ایران هم باب شده و زیبایی دل‌نشینی دارد.

رها مثل یک پر

Womens-Necklace-6

پر پرندگان با آن شکل فوق‌العاده‌اش همیشه موردتوجه بوده است. این بار طراحان زیورآلات زیبایی‌اش را در قالب گردنبندی چشم‌نواز به شما تقدیم کرده‌اند تا با انداختنش خاص و منحصربه‌فرد باشید.

دل‌نشین و دوست‌داشتنی

Womens-Necklace-7

چتر تصویر خوشایندی است که همه ما را یاد امنیت و آرامش در یک روز بارانی می‌اندازد. این چترهای دوست‌داشتنی گردنبندی دل‌نشین هستند که جایشان را حسابی در دلتان بازخواهند کرد.

فراموش نکنید حتماً نیازی نیست این مدل‌های زیبا و فوق‌العاده از جنس طلا باشند و نقره و استیل ضدزنگ هم زیبایی و دوام خودش را خواهد داشت.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط