خانه

یک انتخاب خوب، یک استراحت آرام

Counterpane.jpg

خوابی راحت و آرام میان بستری گرم همه آن چیزی است که بعد از یک روز کاری دنبالش هستیم. یک روتختی زیبا و دل‌نشین مهم‌ترین وسیله‌ای است که به اتاق‌خوابتان رنگ و رو می‌دهد. خریدن روتختی مهم است چون ساعت‌های زیادی از روزمان را روی آن سپری می‌کنیم. در مطلب قبلی از «۵ ترکیب رنگی که اتاق‌خواب شما را جذاب‌تر می‌کند» گفتیم. برای اینکه بتوانید اینترنتی یک سرویس خواب خوب بخرید، در این مطلب چند مدل آن را برایتان بررسی کرده‌ایم.

یک اسپرت شیک

Counterpane-1

نقش راه‌راه و ترکیب سفید مشکی‌اش آن را به یک سرویس ملحفه جوان‌پسند تبدیل کرده است. این ترکیب رنگی به‌راحتی با محیط اتاق‌خوابتان هماهنگ خواهد شد. سرویس لحاف دریم مدل Highway با قیمتی حدود 200 هزار تومان یک سرویس خواب یک‌نفره اسپرت از جنس پنبه است. کیفیت دوخت مطلوبی دارد و اگر اسپرت‌پسندید حتماً دوستش خواهید داشت.

یک زرد رؤیایی

Counterpane-2

یک آرامش توأم بانشاط در اتاق‌خوابتان می‌خواهید و طرح‌های گل‌دار را دوست دارید؟ سرویس ملحفه لایکو Vivana طرح نچرال را حتماً در اینترنت جست‌وجو کنید. زمینه زرد خوش‌رنگش با گل‌هایی کلاسیک به رنگ سفید و قهوه‌ای آن را به سرویس خوابی چشم‌نواز تبدیل کرده است. شش تکه و دونفره آن باقیمتی حدود 400 هزار تومان فروخته می‌شود و جنسش از نخ پرتراکم یا همان ساتن بافت است.

یک چشم‌نواز لطیف

Counterpane-3

نقشی ملایم و نامحسوس از جنس ساتن و ابریشم که ملاحت رنگ‌هایش جذبتان خواهد کرد. تنوع رنگی کامل و رضایت بخشی دارد و برق ساتن این سرویس را به ستی لوکس تبدیل کرده است. Covetlet  برند ترکیه‌ای است که سرویس ملحفه‌هایی مرغوب و زیبا تولید می‌کند و این محصول چهار تکه که شامل روکش لحاف، روبالشی و ملحفه است را به قیمتی حدود 340 هزار تومان می‌فروشد. کافی است برای خرید این روتختی سری به اینستاگرام بزنید و خریدی بدون دردسر انجام دهید.

یک عروس‌پسند مجلل

Counterpane-4

توردوزی‌های سفید کلاسیکش چشمتان را می‌نوازد. تکه‌دوزی‌های ظریف به همراه رنگ روشنش این روتختی را به انتخاب خوبی برای عروس و دامادها تبدیل کرده است. سرویس ملحفه کاتن باکس مدل Soft Krem 6 تکه و از جنس پنبه تولیدشده تا خواب آرامی را برایتان بسازد. با قیمتی حدود 585 هزار تومان، راه خریدنش چند کلیک ساده است.

یک انتخاب موقر

Counterpane-5

گل‌های درشت بر زمینه پیازی روی تخت سفیدرنگتان یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود. اگر تخت خوابتان کینگ سایز است و عرضی 180 سانتی‌متری دارد این روتختی آن را کاملاً پوشش داده و گزینه مناسبی است. رایکا 2091، دارای بافت ژاکارد با دو نوع ترکیب الیاف در ساخت رویه و پشت کالای خواب است. 8 تکه است و باقیمتی در حدود 570 هزار تومان فروخته می‌شود.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط