خانه

با مجسمه‌های ماندگار Willow Tree آشنا شوید

Willow-Tree-Official-Figurines-Full-Collection.jpg

مجسمه‌های معروف سوزان لردی بانام Willow Tree به معنی بید مجنون در فارسی، سال‌هاست در سراسر دنیا مورد استقبال مردم قرارگرفته‌اند. این هنرمند آمریکایی مجسمه‌هایی لطیف و دل‌نشین را در کارگاه خود در شهر میسوری ایالت کانزاس آمریکا می‌سازد. مجسمه‌های سوزان با اینکه فاقد چهره هستند اما با زبان و حالات بدن خود، تمام حس‌های انسانی را به مخاطب منتقل می‌کنند. هرکدام از این تندیس‌های زیبا نمادی از یکی از حالات انسانی و با اسم و شناسنامه همراه هستند. از سال 1999 سوزان لردی با شرکت Demdaco همکاری می‌کند و این شرکت حق انحصار پخش و تولید این مجسمه‌ها و عرضه آن به سراسر دنیا را دارد. در ایران کپی این مجسمه‌ها باقیمتی ارزان‌تر تولید می‌شوند که با توجه به نبودن حق کپی‌رایت در ایران امری کاملاً قابل پیش‌بینی است. در این مطلب سه دلیل برای ماندگاری و استقبال مردم از خرید این مجسمه‌ها را برایتان نوشته‌ایم.

دل‌نشین در یک نگاه

Decorative-Statue-Willow-Tree-1

این تندیس‌ها همگی رنگی تقریباً سفید با موهایی به رنگ قهوه‌ای روشن دارند. فاقد اجزای صورت هستند و این حالات چهره نیست که به مخاطب حس منتقل می‌کند. درواقع این حالات بدن آن‌هاست که با شما ارتباط برقرار می‌کند و حرف می‌زند. تمام حالات مجسمه‌ها به‌نوعی موقعیت‌های عاطفی انسانی مثل شادی، در آغوش گرفتن، حضور یک نوزاد و خانواده‌ای در کنار هم هستند. این حالات تداعی‌کننده لحظات و خاطره‌های شیرین ذهن شماست و همین یادآوری حس‌های خوب در ذهن مزیت مهمی است که این تندیس‌ها را تبدیل به انتخاب خوبی برای هدیه دادن کرده است.

هماهنگی در انواع دکوراسیون

Decorative-Statue-Willow-Tree-2

این تندیس‌ها آن‌قدر زیبا هستند که در تمام نقاط منزل شما از سالن پذیرایی تا کنار شومینه و پاتختی‌های اتاق‌خوابتان جای خود را به‌خوبی پیدا خواهند کرد. اینکه چه سبکی از دکوراسیون در منزلتان وجود داشته باشد هم مهم نخواهد بود. تصویر این مجسمه‌ها روی کتابخانه چوبی قهوه‌ای تا یک‌خانه با عناصر صنعتی و مدرن زیباست.

تنوع و فراوانی مدل و سایز

Decorative-Statue-Willow-Tree-3

مجسمه‌های ویلوتری انواع مختلفی دارند و از تصویر مردی با کتاب تا کودکان در حال بازی را شامل می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود برای انتخاب و هدیه دادن دستتان بازتر باشد. مخاطب این تندیس‌ها از بزرگ‌سال تا کودک را در برمی‌گیرد. همچنین سایزهای مختلف این مجسمه‌ها وجود دارد که قیمت‌های آن‌ها هم بسته به سایز متفاوت است. کوچک‌ترها از 50 هزار تومان به بالا و معمولاً زیر صد هزار تومان هستند. سایز بزرگ‌تر این مجسمه‌ها اما قیمتی بالای صد هزار تومان دارند. معمولاً سایزهای بزرگ هم در ایران زیر 200 هزار تومان فروخته می‌شوند.

فروش اینترنتی آسان و قابل‌دسترس

Decorative-Statue-Willow-Tree-4

مجسمه‌های ویلوتری در انواع سایت‌های فروش اینترنتی پیدا می‌شوند و به‌راحتی قابل‌دسترس‌اند. مجسمه‌ها کاملا شبیه عکس‌های اینترنتی که در سایت‌های فروش قرار دارند هستند. پس به‌راحتی و با خیال آسوده می‌توانید اینترنتی خرید کنید. مجسمه‌های اصل ویلوتری با جعبه و در پوششی محافظت‌شده برای جلوگیری از شکستگی به در منزل شما خواهد آمد و از شلوغی و ترافیک شهر هم خبری نخواهد بود.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط