سبک زندگی

جعبه جواهر هدیه‌ای ماندگار و ارزشمند

jewelry-box.jpg

می‌خواهید یک هدیه ماندگار بدهید. به دنبال یک اثر هنری هستید و صنایع دستی ایرانی را دوست دارید. یک جعبه جواهر، کار دست هنرمندان ایرانی گزینه‌ای فوق‌العاده است. شاید هرگز این جعبه‌های نفیس که از جنس استخوان، سنگ مرمر یا حتی سفال هستند را ندیده باشید. در این مطلب چند مدل از این هدیه ارزشمند را به شما معرفی خواهیم کرد. این نکته را هم بدانید که مثل همیشه این هدیه زیبا به‌آسانی در دسترستان است. سعی کردیم نمونه‌هایی را به شما معرفی کنیم که فروش اینترنتی دارند و زمان ارزشمندتان را ذخیره خواهند کرد.

اصیل و باوقار

jewelry-box-1

یک آبی با اصالت ایرانی است. ظرافت طرح و نقشش چشمتان را می‌نوازد. از استخوان ساخته‌شده و این هر چه ماندگارترش کرده است. خودش به‌تنهایی یک اثر هنری است اما کاربردش می‌تواند برای جعبه جواهرات و سکه باشد. این جعبه زیبا کاری از هنرمندان چیره‌دست اصفهانی است و به قیمت ۱۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

زیبای خوش‌نقش

jewelry-box-2

نقش خوش شمسه بر دل استخوان حیرت‌انگیز است. این طرح با ترکیب رنگ طلایی و سرمه‌ای آن‌قدر شیک و اصیل است که برای هدیه دادنش لحظه‌ای شک نخواهید کرد. با اندازه کوچکش به طول و عرض ۶ سانتی‌متر جای مناسبی برای انگشتر و حلقه ازدواجتان خواهد بود. کار هنرمندان اصفهانی است و قیمتش ۷۷ هزار تومان است.

تکه‌ای از بهشت

jewelry-box-3

رنگ قرمز حاشیه‌اش بر دلتان خواهد نشست. ترکیب رنگی که بر زمینه مرمر چشم‌نواز ازکاردرآمده. طرح گل و مرغ بر آن نقش بسته است و زیبایی نفس‌گیری دارد. اثر هنرمندان اصفهانی است. این جعبه جواهر مانای هنری به قیمت ۱۲۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

سفالینه خوش رنگ و لعاب

jewelry-box-4

یک ست سه‌تکه زیبا از جنس سفال است و خوش رنگ و لعاب ازکاردرآمده. در دو رنگ آبی و قهوه‌ای تولید می‌شود و محصول گالری «وریس» است. قیمت مناسبش آن را تبدیل به انتخابی مقرون‌به‌صرفه کرده است. با ۳۹ هزار تومان یک جعبه جواهر دوست‌داشتنی خواهید داشت.

به مهربانی طبیعت

jewelry-box-5

یک جعبه چوبی به مینیمال‌ترین شکل ممکن برای دوستداران سادگی است. طولش ۲۰ سانتی‌متر است بنابراین جای زیادی برای نگهداری جواهراتتان خواهد داشت. داخل این جعبه به سه قسمت تقسیم‌بندی شده که برای جدا کردن جواهرتان ایده خوبی است. از چوب گردو ساخته‌شده و در برابر رطوبت و نفوذ حشرات مقاوم است. قیمت این جعبه ۱۲۵ هزار تومان و محصول گالری «چوبت» است.

مثلث‌های هنرمندانه

jewelry-box-6

خاتم‌کاری هم طرفداران خاص خودش را دارد. با اصالت و ماندگار است و مهم‌تر از همه هنری ایرانی است. خطوط منظم هندسی و مثلث‌شکل این جعبه برای دوستداران این هنر ارزشمند چشم‌نواز خواهد بود. قیمت این جعبه که ساخته دسته هنرمندان اصفهانی است ۴۴ هزار تومان است.

یادتان نرود با خریدن صنایع‌دستی ایرانی می‌توانید به رونق و از بین نرفتن این هنرهای ماندگار کمک کنید و درعین‌حال از زیبایی آن‌ها لذت همیشگی ببرید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط