سبک زندگی

چند پیشنهاد برای کیف پول زنانه که نمی‌توانید رد کنید

Wallets-for-Women.jpg

اسکناس‌های کثیف کهنه، کارت‌های مختلف اعتباری و سکه‌های پخش‌شده در کیف‌دستی یک خانم تصویر زشت و ناخوشایندی است. همه ما به کیف پول نیاز داریم. کیف پول می‌تواند چرم قرمز باشد که همیشه زیبا بوده و هست یا حتی می‌تواند نمدی و جنس جاجیم باشد. در این مطلب برایتان چند مدل کیف پول زنانه معرفی کرده‌ایم که می‌توانید اینترنتی و به‌آسانی آن‌ها را بخرید.

یک نوستالژی خوش‌رنگ

Wallets-for-Women-1

اگر تیپ‌های کلاسیک جذبتان می‌کند، این یکی برایتان پیشنهاد فوق‌العاده‌ای است. رنگ قرمزش را حتماً در فیلم‌های کلاسیک دیده‌اید. برند «زیبازی» آن را در رنگ‌های قهوه‌ای، زرشکی، قرمز و مشکی تولید کرده و باقیمت ۵۰ هزار تومان به شکل اینترنتی می‌فروشد. این کیف از چرم طبیعی ساخته‌شده بنابراین تا سال‌ها می‌تواند جایی برای نظم دادن به پول خرده‌هایتان باشد.

نمدی‌های مقاوم

Wallets-for-Women-2

مدل‌های نمدی در یک‌کلام دوست‌داشتنی هستند. جنس مقاومی دارند و درصورتی‌که دوخت خوب و تمیزی داشته باشند تا سال‌ها در کیف‌دستی‌تان جا خوش می‌کنند. ترکیب‌های رنگی شاد و زیبا از ویژگی‌های کیف‌های نمدی است. است. قیمت این مدل کیف معمولاً زیر ۵۰ هزار تومان است.

جاجیم‌های خوش‌نقش

Wallets-for-Women-3

کیف پول‌های طرح جاجیم نقش‌های زیبا و اصیلی دارند. دل‌نشین‌اند و مهم‌تر از همه این‌ها مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شوند. باقیمتی در حدود ۳۰ هزار تومان می‌توانید یک کیف خوش‌نقش‌ونگار بخرید.

چرم طبیعی، همراه همیشگی

Wallets-for-Women-4

اگر تنوع زیاد برایتان مهم نیست و مصرف‌گرایی را دوست ندارید، چرم طبیعی بهترین گزینه است. چرم طبیعی این قابلیت را دارد که هرگز ازکارافتاده و پوسیده نشود و تا سال‌ها همراهتان باشد. این جنس کیف حتی باگذشت سال‌ها کهنگی جذابی پیدا می‌کند یعنی قدیمی شدن زیباترش خواهد کرد. دو مدل کتی و جیبی تاشو دارد. مدل تاشو کوچک‌تر است و جای کمتری می‌گیرد همچنین به‌راحتی در جیب لباستان جا می‌گیرد.

گل‌گلی‌های دوست‌داشتنی

Wallets-for-Women-5

ترکیب چرم و پارچه گل‌دار، ترکیب دل‌نشینی از آب درآمده است. «گالری صنم» کیف پول‌هایی با این سبک تولید کرده و می‌فروشد. اگر طرح‌های شاد گل‌دار را می‌پسندید به‌راحتی با یک جست‌وجوی اینترنتی می‌توانید یکی از آن‌ها را بخرید.

حتماً به این نکته توجه کنید که کیف پول به دلیل مجاورت با اسکناس در معرض آلودگی زیادی است بنابراین هرچند وقت یک‌بار آن را شسته و با مواد ضدعفونی‌کننده پاک‌کنید.

برچسب ها :

1 دیدگاه

  1. Avatar ستاره

    کامل و جامع..و حتی اینبار نوستالژیک.بخاطر اون کیف پول قرمز که منو یاد مادر بزرگم انداخت... سپاس🌹

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط