سبک زندگی

4 راه خلاص شدن از شر بی نظمی در خانه

Ikea-Bedroom-Storage-Solutions.jpg

در کمد دیواری را که باز می‌کنید، دیدن لباس‌های روی‌هم ریخته و نامرتب آشفته‌تان می‌کند. کشوهای درهم‌وبرهم اتاق و آشپزخانه برایتان صحنه ناراحت‌کننده‌ای است. در نقطه مقابل لباس‌های مرتب و کشوهای سروسامان یافته برایتان حس آرامش و امنیت به همراه دارد. اگر این موارد را جزو ویژگی‌های شخصیتی خودتان می‌دانید، بهتر است بدانید شرکت آیکیا برایتان وسایلی طراحی کرده که می‌توانید با استفاده از آن‌ها از نظم و آرامش محیط زندگی خود لذت ببرید. در این مطلب به معرفی چهار محصول نظم‌دهنده آیکیا خواهیم پرداخت.

BEKVÄM Spice rack، شلفی کاربردی

Bedroom-Storage-Solutions-Ikea-BEKVÄM-Spice-rack

این باکس دیواری که ما به آن طاقچه یا شلف هم می‌گوییم، می‌تواند بهترین وسیله برای نظم دادن به بطری‌های شما باشد. عمق آن ده سانت است و می‌توانید در گوشه‌ای از دیوار آشپزخانه به‌آسانی نصبش کنید. قوطی‌ها و شیشه‌های ادویه هم می‌توانند روی این شلف قرار بگیرند. این محصول انتخاب خوبی برای آشپزخانه‌های کوچک است و کافی نبودن کابینت را برایتان جبران خواهد کرد. همچنین می‌توانید دکوری‌هایتان را روی آن گذاشته و از دیدن آن‌ها لذت ببرید. قیمت این محصول 22 هزار تومان است و مانند بیشتر محصولات آیکیا فروش اینترنتی هم دارد.

NORDRANA، بافتنی دوست‌داشتنی

Bedroom-Storage-Solutions-Ikea-NORDRANA

سبدهای دوتایی که بافتنی شکل و به دو رنگ کرم و خاکستری تولید می‌شوند. وسایل حمام، آرایشی و حتی خرده‌ریزهای آشپزخانه‌تان را می‌توانید داخل آن‌ها نظم دهید. قابل‌شست‌وشو در ماشین لباسشویی هستند و قیمت آن‌ها 88 هزار تومان است.

کمد دیواری منظم با SKUBB

Bedroom-Storage-Solutions-Ikea-SKUBB

کمدهای دیواری اگر به‌خوبی و باظرافت و دقت ساخته نشده باشند معمولاً قفسه‌بندی خوبی هم نخواهد داشت. یادتان باشد یک کمد دیواری مرتب، یک کمد دیواری تفکیک‌شده است؛ بنابراین جداسازی فضای کمد را فراموش نکنید. آیکیا برایتان یک راه‌حل خوب طراحی و عرضه کرده است. یک آویز نظم‌دهنده با شش طبقه مجزا که هر طبقه آن 35 سانتی‌متر طول و 45 سانتی‌متر عمق دارد و به‌وسیله دو حلقه به میله کمد دیواری‌تان وصل می‌شود. می‌توانید هر طبقه را به‌وسیله خاصی اختصاص دهید. کفش‌ها، جوراب، شال و کلاهتان در جای مخصوص خود قرار خواهند گرفت. با چند کلیک ساده در اینترنت و پرداخت 85 هزار تومان خودتان را از کابوس همیشه یک کمد دیواری شلوغ خلاص کنید.

Box SKUBB و خرده‌ریزهای مرتب

Bedroom-Storage-Solutions-Ikea-Box-SKUBB

اگر کراوات و کمربندتان را همیشه در شلوغی کمد لباس گم می‌کنید، این جعبه هفت‌قسمتی همان چیزی است که نیاز دارید. این وسیله کاربردی از سری محصولات SKUBB برند آیکیا، به‌راحتی در کمدتان جای خودش را پیدا می‌کند و کراوات و پاپیون و کمربندتان را سروسامانی اساسی خواهد داد. علاوه بر کاربردی بودنش رنگ آبی دل‌نشین آن، دوست‌داشتنی‌ترش کرده است.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط