بانوان

چند مدل مانیکور شیک برای روزهای پاییزی

manicure-pedicure.png

روزهای هزار رنگ پاییز از راه رسیده و حالا وقت آن است که شما هم هنرتان را در ترکیب رنگ‌های لباس و آرایشتان نشان بدهید. در این میان آرایش ناخن‌ها و مانیکور و پدیکور آن‌ها یکی از اسرار کلیدی شیک‌پوشی خانم‌ها در فصل پاییز است.

سلام بر پاییز؛ صورتی کمرنگ و سبز جنگلی

manicure-Pale-pink-and-forest-green

صورتی کمرنگ همیشه پیشگام هنر مانیکور بوده است. یک رنگ زنانه دل‌فریب که درکنار هر رنگ لباس و آرایش صورت و هر رنگ پوستی به زیبایی می‌نشیند. حالا اگر لاک صورتی کمرنگتان را با یک سبز تیره جنگلی ست کنید دیگر نورعلی نور است و تنها یک پیغام دارد: «سلام بر پاییز». فراموش نکنید که وقتی قرار است این دورنگ را باهم ست کنید قانون اول مانیکور یعنی هماهنگی رنگ مانیکور ناخن‌های دست‌وپا خواه‌ناخواه شکسته خواهد شد. اگر هم‌فکر می‌کنید خیلی نمی‌خواهید توی چشم باشید صورتی کمرنگ را برای مانیکور ناخن‌های دست و سبز تیره را برای ناخن‌های پا استفاده کنید. حالا یک بالاتنه گرم و ترجیحاً تیره بپوشید و برای یک پیاده‌روی در یک عصر دل‌انگیز پاییزی از خانه بیرون بروید.

چشم خرگوش؛ مسی و قهوه‌ای

manicure-chanel_Copper

کمپانی «شنل» «Chanel» با تولید این دورنگ چشم‌نواز به یاد برگ‌های قهوه‌ای و مسی پاییزی بازار مانیکور این فصل را قرق کرده است. رنگ قهوه‌ای این لاک به‌قدری چشم‌نواز و طبیعی است که به عقیده کارشناسان می‌تواند لقب «رنگی برای تمام فصول» را از آن خود کند. این در حالی است که رنگ مسی این محصول تا به این لحظه عنوان جذاب‌ترین رنگ پاییز امسال را به خود اختصاص داده است. برای مانیکور ناخن‌های دست‌وپا هر دو رنگ جذاب و دل نشینند بااین‌همه شما می‌توانید بعضی روزها ناخن‌های دست‌وپایتان را مسی و بعضی روزها قهوه‌ای کنید.

شکوه رنگ‌ها؛ ارغوانی و طلایی

manicure-purple-and-gold

پاییز بهترین فصل برای مانیکور ناخن‌های دست‌وپا بارنگ‌هایی است که معمولاً در دیگر فصول سال چندان مورداستفاده قرار نمی‌گیرند. طیف‌های تیره‌تر رنگ‌های آبی، سبز و ارغوانی بیشتر از طیف‌های روشن این رنگ‌ها برای فصل پاییز مناسب‌اند. در این ترکیب مانیکور پیشنهادی، درحالی‌که ارغوانی کمی بدقلق و مصنوعی به نظر می‌رسد، رنگ طلایی این ترکیب را سرزنده‌تر کرده و شما را آدمی شوخ‌وشنگ و شاد معرفی می‌کند. اگر می‌خواهید کمی فانتزی تر به نظر برسید مانیکور ناخن‌هایتان را یکی در میان طلایی و ارغوانی کنید یا روی مانیکور ارغوانی طرح‌های طلایی کار کنید.

یک ضیافت ترتیب دهید؛ کالباسی و قرمز شرابی

manicure-Red-wine

شاید به نظر شما مانیکور کالباسی مخصوص فصل بهار باشد اما از آنجا که تن کالباسی مانیکور به تمام طیف‌های رنگ پوست می‌آید و به‌آسانی با بیشتر رنگ‌ها ست می‌شود ما به شما توصیه می‌کنیم که برای فصل پاییز هم از این رنگ استفاده کنید. قرمز تیره شرابی هم که همیشه تکلیفش مشخص است و سندش به نام فصل پاییز خورده است. این ترکیب رنگ عالی توصیه ما به شما برای مهمانی‌های گرم شب‌های سرد پاییزی است. با این رنگ مانیکور یک پلیور کشمیری زیبا بپوشید و البته توصیه ما به شما این است که ناخن‌های دستتان را کالباسی کنید و برای مانیکور ناخن‌های پا از قرمز تیره شرابی استفاده کنید.

باوقار و اصیل؛ سبز کله‌اردکی و بنفش یاسی

manicure-green-and-lilac

ترکیب این دو رنگ در فصل پاییز مثل انداختن یک ژاکت گرم روی یک تی‌شرت خنک تابستانی در شب‌های بهاری است. ترکیب بنفش یاسی با اندکی تن دودی برای ناخن‌های دست و سبز کله‌اردکی برای مانیکور ناخن‌های پا در هر جمعی شما را یک خانم باوقار و اصیل معرفی می‌کند. بنفش یاسی و سبز کله‌اردکی آن‌قدر انعطاف‌پذیر هستند که به شما اجازه بدهند بارنگ‌های طلایی، سفید، سورمه‌ای و مشکی طرح‌های زیباروی آن‌ها خلق کنید.

همدستی متال‌ها؛ نقره‌ای و زغالی

manicure-silver

رنگ‌های متالیک و هم‌خانواده‌های آن‌ها کامل‌ترین رنگ‌ها برای اکسسوری‌های فصل پاییز محسوب می‌شوند. ترکیب این دو رنگ برای یک مانیکور مدرن حسابی ناخن‌هایتان را چشم‌نواز می‌کند و دست شما را برای بازی بارنگ‌ها و طرح‌ها باز می‌گذارد. طراحی رنگ نقره‌ای روی زغالی یا ناخن‌های یکی در میان زغالی و نقره‌ای یک ترکیب هیجان‌انگیز برای دورهمی‌های پاییزی است. می‌توانید مانیکور ناخن‌ها را زغالی کنید و سپس با لاک نقره‌ای اکلیلی انتهای ناخن‌ها را مانیکور کنید که به این روش مانیکور «آمبره» می‌گویند. نوع مات این مانیکور هم این روزها طرفداران زیادی دارد.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط